Lotto 1257 - Asta Numismatica 1116

Lote 2 fichas 10 Cèntims. 20 Setembre 1937. Guerra Civil. COOPERATIVA VILAFRANQUINA DE FLEQUERS. VILAFRANCA DEL PENEDES. Cartulina. Una ... Leggi tutto

Stato lotto:

Lote 2 fichas 10 Cèntims. 20 Setembre 1937. Guerra Civil. COOPERATIVA VILAFRANQUINA DE FLEQUERS. VILAFRANCA DEL PENEDES. Cartulina. Una impresa sobre cartulina blanca azulada, la otra sobre cartulina blanca amarillenta (propia de los 5 Cèntims). MUY ESCASOS. L-2376 y variante color. EBC y MBC+.

Per qualsiasi informazione contattare info@soleryllach.com