• Asta 88

Lotto 21 - Asta 88

GREEK COINS - Estátera. 379-338 a.C. BEOCIA. TEBAS. Anv.: Escudo Beocio. Rev.: Ánfora, a los lados ¶-I¶. 12,09 grs. AR. (Ligeros ... Leggi tutto

Stato lotto:

GREEK COINS - Estátera. 379-338 a.C. BEOCIA. TEBAS. Anv.: Escudo Beocio. Rev.: Ánfora, a los lados ¶-I¶. 12,09 grs. AR. (Ligeros golpecitos en ánfora). Cy-1954. EBC-/MBC+.

Per qualsiasi informazione contattare info@soleryllach.com